Ako urobiť 800 snímkov za minútu s vašim iPhone?

Už nikdy viac nezmeškajte žiadnu dôležitú fotografiu. Akonáhle spustíte aplikáciu Fast Camera,  váš iPhone začne okamžite fotiť radu snímkov a to hneď za sebou.

  • Po spustení aplikácie, budete počuť zvuk uzávierky fotoaparátu takmer okamžite. Znamená to, že Fast Camera už fotí, a neskončí, kým nestlačíte tlačidlo Stop.  Počet snímkov, ktoré boli vytvorené môžete vidieť v ľavom dolnom rohu obrazovky.
  • V prípade, že si chcete pozrieť urobené fotografie tak kliknete na Stop a následne na ikonku ukazujúcu počet fotografií.  Samozrejme môžete potom naspäť pokračovať stlačením Start.

  • Ak si budete prezerať fotografie, nezabudnite, že si ich musíte uložiť. Ak si ich neuložíte a uzatvoríte aplikáciu, tak vaše fotografie budú vymazané.
  • V nastavení fotoaparátu môžete zmeniť kvalitu obrazu, vymieňať medzi zadným foťákom a FaceTime kamerou a nastaviť oneskorenie. Oneskorenie sa začne odpočítavať akonáhle spustíte aplikáciu, po ktorom nasleduje “paľba” fotografií.

Aplikácia sa predáva na Appstore za 0,79 € tu.

Fast Camera môže robiť až 800 snímkov za minútu s použitím fotoaparát iPhonu 4S a 720 fotografií za minútu na iPade 2.

Urobil som maličkú skúšku s iPhonom 4S. Fast Camera vytvorila 783, 785 a 789 fotografií za 60 sekúnd. Trochu ma zarazilo, že to nebolo sľúbených 800, ale 789 fotografií za minútu je stále veľmi pôsobivé.

Podarilo sa vám dostať na 800 fotografií za minútu?