Ako si vytvoriť unikátne vibrovanie?

Odpoveď je: jednoducho! Ak radi vytŕčate z davu a chcete sa odčleniť od ostatných majiteľov iPhonu, tak práve pre vás je dnešný Tip&Trik. Dnešný tip sa týka nastavenia unikátneho vibračného zvonenia, ktoré na vás upozorni pri každom doručení SMS správy alebo letefonátu počas tichého režimu. Prinášame vám zaujímavý spôsob ako si prispôsobiť váš iPhone k vašej osobnosti.

Všetko, čo pre to musíte spraviť je držať sa týchto krátkych krokov :

Kliknite si na Nastavenia, vyberte možnosť Všeobecné a úplne dole prekliknite na možnosť Prístupnosť. V tejto kategórii je viacero možnosti, ktoré si môžete nastaviť podľa vlastných potrieb, či už je to Trojité stlačenie Domov (Home button), Upozornenie bleskom alebo VoicOver. No nás zaujíma najme možnosť Vlastné vibrovanie, ktoré musíme sprístupniť a dať do aktívneho režimu.

 

Teraz sa vrátime späť do možností Nastavenia, kde preklikneme na Zvuky. Ako ste si mohli všimnúť, sprístupnila sa nám úplne nová kategória Vibrovanie. Klikneme a už si len treba vybrať. Ak vám nevyhovujú predvolené vibrácie (poplach, rýchle, s.o.s., symfónia, tlkot srdca), jednoduchým spôsobom si môžete vytvoriť svoje vlastné.

 

Pre vytvorenie vlastného vibrovania, si vyberte možnosť Vytvoriť nové vibrovanie, kde si jednoduchým poklepaním po displeji vytvoríte vibráciu podľa svojho obrazu, ktoré môžete následne použiť ako vibračné zvonenie pre SMS správy.