Ako si vyrobiť vlastný dock

Dnes vám prinášame pár nápadov ako si vytvoriť vlastný dock pre iPhone alebo iPod. Dock je praktický najmä kvôli nutnosti častého nabíjania. Keď máte na pracovnom stole dock, automaticky doň stále vložíte telefón a nemusíte sa tak báť, že ho z domu vezmete skoro vybitý, pretože ste ho zabudli pripojiť na kábel. Okrem nabíjania sa vám cez dock synchronizujú dáta s počítačom. Ako prvý je papierový dock, na ktorý vám stačí iba nôž, pravítko a tvrdý papier s hmotnosťou 270 g/m.

Návrh pre tento dock si môžete stiahnuť zadarmo, stačí sa len k nám pridať na Facebooku.

Postupné kroky na zostavenie tohto docku sa nachádzajú na videu nžšie.

[vimeo id=” 6559478″ width=”600″ height=”350″]

Ako ďalší máme dock z pár starých CD. Na jeho zhotovenie potrebujeme  sekundové lepidlo,úzky list pre pílku na železo (vo videu je ručná freska, ale určite veľa z vás ju bežne doma nemá), “centrofixu”, 11 až 12 CD,USB nabíjací kábel. Vo videu je každý krok detailne ukázaný.

[youtube id=”9yReud29uW8″ width=”600″ height=”350″]

Ďalší dock je trochu náročnejší, ale určite stojí zato. Na jeho zhotovenie potrebujeme sekundové lepidlo, pílnik (nie na nechty), USB nabíjací kábel, malý kúsok dreva v tvare štvorca,vŕtačku a dock adapter ktorý dostať kúpiť aj na www.mzone.sk . Ďalej už len stačí sa držať návodu na videu.

[youtube id=”4uoy3C9NBts” width=”600″ height=”350″]

Na internete môžete nájsť aj veľa iných návodov na zhotovenie docku napr. z kreditky, lega, atď. My sme pre vás vybrali tie naj, dúfam že sa vám budú páčiť a kľudne posielajte fotky svojich dockov na stránku Touchplay.sk na Facebooku.