Ako nakupovať aplikácie a hry z Appstore šetrne

Dnes vám ukážeme zopár návodov, ako nakupovať aplikácie alebo hry z Appstore a dbať pri tom na vašu peňaženku. Tento článok je len pomôckou k tomu. Neberte naše rady tak, že aplikáciu a hru, ktorá stojí pár eur si stiahnete teraz úplne zadarmo. Ale naopak to ani nevylučujeme. Ak budete šikovní alebo sa na vás usmeje šťastie tak môžete danú aplikáciu kúpiť za lacno, ba dokonca aj zadarmo.

Stiahnite si AppShopper a buďte na pozore !

AppShopper je aplikácia, s ktorou budete mať možnosť sledovať aktuálne zľavy na aplikácie alebo hry z Appstore. Denne ju využívam a musím povedať že som stiahol vďaka nej kopec hier a aplikácií, ktoré teraz stoja niekoľko eur. Môžem zmieniť napr. hru, ktorú sme už v minulosti recenzovali – Skies of glory . Výhoda aplikácii je aj tá, že ak máte viacero zahraničných účtov tak si tam môžete prepínať medzi Appstormi viacerých krajín. Môžete hľadať v rôznych kategóriách ako napr. Games, Entertaiment, Books, atď. Samozrejme nechýba ani rebríček Popular. Hry alebo aplikácie si môžete prezerať a rovno sťahovať. AppShopper ponúka vyhľadávanie hier/aplikácií buď tých, ktoré sú úplne zadarmo alebo tých, ktoré zlacneli. Ďalšou super vecou na tejto aplikácii, je takzvaný “List prianí”, kde môžete napísať aplikácie alebo hry, ktoré by ste chceli. Aplikácia Appshopper vás upozorní ak sa zmení aktualizácia alebo cenová hladina daných aplikácií alebo hier a to e-mailom, alebo notifikáciami, ktoré samozrejme musíte povoliť.

AppShopper je zdarma a určite si ho stiahnite tu.

Stiahnite si aplikácie pokiaľ sú zadarmo – staňte sa “App Hoarderom” !

Túto metódu ja osobne nevyužívam ale určite sa nájdu ľudia, ktorí ju denne využívajú. App Hoarder znamená, že budete sťahovať všetky aplikácie alebo hry, ktoré vás zaujímajú alebo možno vás budú zaujímať v budúcnosti. Samozrejme všetky, ktoré sú zadarmo. Aby som to vysvetlil jasnejšie ide o to, že sťahujete z Appstore všetky aplikácie alebo hry, ktoré sú v danú dobu zadarmo. Takto získate výhodu, že keď opäť zdražejú, tak sa nemusíte obávať pretože ste si ju už raz stiahli a systém si to zapamätal na vaše Apple ID. Poviem príklad, všimol som si, že Fruit Ninja je dnes zadarmo, tak si ju stiahnem hoci sa mi teraz nepáči ale je zadarmo a možno v budúcnosti sa mi bude páčiť ale bude už spoplatnená. Takto sa mi to už stalo s kopou hier, že som si ich stiahol zadarmo ale potom už stáli nejaké 3 € ale ja som si ju mohol aj tak stiahnuť pretože som si ju sťahoval, pokým bola ešte zadarmo.

Využívajte aplikácie, ktoré slúžia na zarábanie dolárov na nákup v Appstore !

O tejto metóde veľa písať nebudem, keďže sme to na našom portáli už dávnejšie popísali v článkoch Ako získať platené aplikácie z Appstore zadarmo a legálne a Junowallet giftcards – Zárobok pomocou mobilu. Stačí si prečítať dané články a ľahko pochopíte.

Dúfam, že vám náš článok akotak pomohol a že ste mu pochopili. V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte dole do komentárov alebo na našu Fb stránku TouchPlay.