Akinator the Genie – Naozaj magická aplikácia

Akinator the Genie je naozaj čarovné pokračovanie aplikácia Akinator s niekoľkými vylepšeniami, pri ktorej máte pocit, že sa Vám niekto dostal do mysle. Preto ju chce hrať stále dookola, aby ste zistili ako to robí. Poďme sa bližšie pozrieť na túto podarenú appku od štúdia Elokence.

Zmysel hry je veľmi jednoduchý, stačí ak myslíte na nejakú postavu (spevák, herec, športovec, politik alebo aj hrdina z vašeho obľúbeného animovaného príbehu) a odpovedáte Akinatorovi na niekoľko jednoduchých otázok Áno / Pravdepodobne áno / Neviem / Pravdepodobne nie / Nie. Po sérií otázok Vám Akinator napíše na akú postavu ste mysleli. Je až neuveriteľné ako to Akinator dokáže. Po prvom hraní zostanete naozaj zaskočení a budete mať pocit, že sa Vám niekto naozaj dostal do mysle. Čim ďalej to budete hrať, tým Vám bude viac jasné, ako to Akinator dokáže zistiť. Po odohraní niekoľko desiatok hier prídete na to, že zistiť Vašu obľúbenú postavu vôbec nieje až také zložité. Ale viac Vám o priebehu hry na tejto úžasnej aplikácii už prezrádzať nebudeme, samozrejme, aby ste neprišli o pôžitok z hry.

Aplikácia obsahuje vylepšený akinometer, ktorý ukazuje nakoľko je Akinator blízko uhádnutia Vašej myslenej postavy. Do tejto aplikácie sa naozaj oplatí investovať , pretože si pri nej užijete veľa zábavy a môžete ňou zaskočiť nejedného priateľa. Hru môžete lokalizovať do Anglického, Francúzskeho, Nemeckého, Japonského, Portugalského, Ruského a Španielskeho jazyka, teda nanešťastie slovenčina ani čeština podporovaná nieje. Akinator the Genie podporuje všetky iZariadenia, teda iPod Touch, iPhone aj iPad.

Stiahnuť si ju môžete tu (1,59 €).