50% kamarát + 50% ochranný obal = Woogie 2

Našli sme pre vás niečo viac. Viac ako len obyčajný obal pre vás iPhone alebo iPod touch. Woogie 2 je z  50% plyšová hračka a kamarát, z 50% ochranný obal pre iPhone/iPod touch a spolu to vytvára 100% originality a hravosti.

Woogie stoji svojimi všetkými piatimi nohami pevne na zemi a po vložení iPhonu sa stáva neodolateľnou hračkou a domácim mazlíčkom nie len pre deti. Po vložení mobilného zariadenia do tela príslušenstva je mobil chránený hrubým plyšom a mäkkou výstelkou. Displej je chránený prehľadným plastovým povrchom, ktorý neobmedzuje jeho multi-dotykové ovládanie a ktorý poskytuje vyrezaný vstup pre napájanie a slúchadla. Pevné umiestnenie iPhonu zabezpečuje suchý zips, čomu veľmi neveríme, lebo deti sú zvedavé a radi manipulujú so všetkým čo nejako šuští, no plyšová hračka takto vyzerá viac ako hračka a nie ako príslušenstvo. Celý materiál, z ktorého je Woogie vyrobený je testovaný a toxicky nezávadný a doporučuje sa deťom až od 3 rokov.

Päť protišmykových nôh zaujímavým tvarom a pestrou farbou je Woogie skvelou hračkou nie len pre deti. Môžete ju využiť aj ako originálny stojan pri pozeraní filmov a hraní hier. Na rozdiel od všetkých predošlých stojanov a obalov je Woogie 100% úlet.